KML Alumni

Klub mladých logistiků Alumni (Alumni KML)

Absolventi vedlejší specializace 3LT Logistika – mezinárodní přeprava a zasílatelství mají celou řadu možností, jak být se svou alma mater v kontaktu i po ukončení studií.

Příklady, jak se zapojit do KML Alumni jsou například:

  • Registrovat se do Klubu Alumni KML, který sdružuje absolventy napříč fakultami a připravuje pro své členy různorodé akce a společné aktivity. Registrovat se můžete zde: http://kml.vse.cz/ucet/registrace/
  • Zapojit se do aktivit pro absolventy na Katedře logistiky.
  • Vybrané (např. vzdělávací, kulturní či sportovní) akce VŠE jsou otevřené pro širší akademickou obec či veřejnost, můžete se zúčastnit i jako neregistrovaní absolventi. Jedná se například o přednášky, exkurze, konference nebo networkingová setkání KML.
  • Využít možností dalšího vzdělávání na VŠE, které může pomoci doplnit profesní znalosti nebo zvýšit kvalifikaci.

 

Jak se stanete členem Alumni KML?

Členství v Klubu Alumni KML je vytvořeno na základě registrace na webových stránkách http://kml.vse.cz a umožňuje založení průkazu člena Klubu Alumni KML. Zde naleznete registrační formulář. Po jeho vyplnění a úspěšné registraci se zapojujete do Alumni KML a dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů podle zákona č. 101/2000 Sb., zákon o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, v platném znění.