Exportní dokumentarista – MSC

  • Firma MSC je druhou největší společností zabývající se mezinárodní přepravou námořních kontejnerů.
  • Společnost má hlavní sídlo v Ženevě a působí ve více než 55 zemích.
  • V současnosti má přes 70 tisíc zaměstnanců a neustále expanduje po celém světě.
  • Jste-li otevření dalšímu rozvoji a máte odvahu učit se novým věcem, podívejte se na níže popsanou pracovní příležitost:

Exportní dokumentarista

Náplň práce:

  • komunikace s kolegy v zahraničí
  • zpracovávání dat od klientů
  • práce v interním systému

Požadujeme:

  • středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • uživatelská práce na PC podmínkou
  • ochota, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, pracovitost
  • pozitivní a proaktivní přístup, chuť učit se novým věcem, týmový duch

Nabízíme:

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • pracoviště v Praze u metra Invalidovna
  • přátelský a mlady kolektiv
  • pět týdnů dovolené
  • po zkušební době benefity ve formě stravenek a flexi pasů
  • možnost sick days

Pracovní úvazek:

  • hlavní pracovní poměr

Nástup:

  • ihned/dle dohody