Systémák a nadšenec do HR a IT

Do našeho HR týmu hledáme pragmaticky smýšlejícího kolegu nebo kolegyni, který/á dokáže přemýšlet v souvislostech, má chuť se neustále něco nového učit a spolupracovat na nastavování, digitalizaci a optimalizaci HR procesů a systémů v PPL. Pokud se považuješ důsledného, pečlivého, všímavého a komunikativního člověka, který má zájem o HR a ideálně třeba i nějakou zkušenost s prací v HRIS, tak nám dej o sobě vědět!

Co bude hlavní náplní Tvé práce?

• Budeš se podílet na správě, údržbě a rozvoji našeho personálně docházkového a mzdového systému RON. Zároveň spolupracuješ na nastavování a optimalizaci HR procesů a uživatelsky testuješ nové funkcionality v našich systémech.
• Zabýváš se projektovou koordinací, tj. udržuješ vždy aktuální projektovou a změnovou dokumentaci, komunikuješ zadání, dohlížíš na projektovou posloupnost a dodržování deadlinů jednotlivých fází projektů.
• Zabezpečuješ technickou podporu kolegům v PPL, proškoluješ je a informuješ o novinkách v HRIS.
• Jsi spojkou mezi dodavatelem a ostatními členy HR a podílíš se na projektech v rámci HR týmu.

Co od Tebe očekáváme?

• Máš SŠ, popřípadě VŠ vzdělání. Kdyby bylo zaměřené třeba na ekonomii, lidské zdroje nebo informační technologie, tak je to fajn, ale určitě ne nutnost.
• Zvládáš angličtinu alespoň na základní úrovni – co potřebuješ, to si domluvíš.
• Máš technické a analytické myšlení, umíš přemýšlet v souvislostech a děláš rozhodnutí založená na faktech.
• Jsi technicky zdatný/á a práce na PC je Tvým denním chlebem. Vzhledem k tomu, že se ve velké míře jedná o analytickou práci, rozhodně musíš umět pracovat v MS Excel a znát i pokročilejší funkce (např. kontingenční tabulky, SVYHLEDAT nebo podmíněné formátování).
• Jsi tak trochu vizionář či visionářka. Dokážeš odhalit vazby a souvislosti, kterých si před Tebou nikdo jiný nevšiml a odhadnout nebo předpovědět budoucí vývoj, a to vše bez věštecké koule.
• Jsi zvídavý/á, zodpovědný/á a umíš pracovat pod tlakem termínů.

Co od nás můžeš získat?

• zázemí jedničky na trhu v přepravě zásilek, která patří do rodiny DHL a může Ti nabídnout zajímavé možnosti;
• pohodový HR kolektiv;
• pružnou pracovní dobu a po zaškolení možnost pravidelné práce z domova;
• 13. plat a pravidelnou valorizaci mzdy;
• 25 dní dovolené;
• systém cafeterie SODEXO;
• e-stravenky SODEXO v hodnotě 120 Kč;
• vzdělávací kurzy a školení, zdarma neomezený přístup na online vzdělávací portál SEDUO;
• příspěvek na jazykové vzdělávání;
• levnější volání pro Tebe i rodinu od O2 nebo T-mobile;
• MAKRO karta pro výhodnější nakupování a další nabídky našich partnerů (např. Multisport karta, Pilulka.cz, vlaky LEO EXPRESS, prádlo Matějovský, slevy na elektřinu a plyn od PRE, nákup vozidel ŠKODA/VW/AUDI/PORSCHE);
• lékařská online péče v programu uLékaře.cz;
• firemní akce.

Doplňující informace:

Nástup: od 1. 4. 2022 nebo dle dohody
Místo pracoviště: U Vozovny 658/8, Praha 10 – Malešice, 108 00
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek