Dispečer – mzda až 35 000 Kč, možnost kariérního růstu

V PPL táhneme za jeden „provoz“. Jinými slovy, když můžeš, pomůžeš tam, kde je potřeba. Pokud hledáš čistě administrativní pozici, tak tudy cesta nevede. Ve velké míře zajišťuješ support kolegům z provozu a řešíš s nimi odbavení zásilek, dohledávání balíků, nesrovnalosti v interním systému, manipulaci s balíky aj.

Co Tě u nás čeká a nemine?

• Na začátku ranní směny připravíš pro řidiče potřebné dokumenty pro rozvoz a dohlížíš na plynulé odbavení zásilek.
• Na odpolední směně zpracováváš administrativu spojenou s rozvezenými zásilkami a s novými zásilkami ze svozů. Na konci odpolední směny dohlížíš na to, aby měli kurýři správně odvedenou hotovost za dobírky do platebních terminálů a odevzdané všechny dokumenty a zásilky.
• Během dne průběžně sleduješ změny v rozvozu/svozu zásilek, řešíš požadavky zákazníků a předáváš je řidičům nebo zpět od řidičů na zákaznický servis.
• Kromě dohledu s balíky také sem tam fyzicky manipuluješ (např. třídíš, přemisťuješ nebo pomáháš řidičům s jejich expedicí).

Co od Tebe potřebujeme?

• výborné komunikační schopnosti – efektivně komunikuješ osobně, po telefonu i e-mailu.
• zkušenost na administrativní pozici (ideálně v logistické nebo přepravní společnosti).
• uživatelskou znalost práce na PC, zejména v MS Office nebo na internetu.
• časovou flexibilitu. Jsi ochotný/á přizpůsobit se proměnlivé pracovní době (hlavně v sezóně) a dvousměnnému provozu s měsíčním plánem směn. Máme ranní (5:00-13:30) a odpolední (13:30-22:00) směny.
• trestní bezúhonnost.

Co Ti můžeme nabídnout?

• možnost profesního rozvoje a kariérního růstu u jedničky na českém trhu v rámci skupiny DPDHL;
• možnost ovlivnit výši své mzdy (osobní ohodnocení, odměny za plnění cílů, mimořádné odměny, příplatky a další);
• jistotu výplatního termínu – naše mzdy máme vždy do 10. dne v měsíci na účtu;
• 13. mzdu;
• výkonnostní bonus – odměna za plnění nastavených cílů;
• pravidelná roční valorizace mzdy;
• volné svátky a dovolenou 25 dní;
• stravenky v hodnotě 120 Kč;
• smlouva na dobu neurčitou po jednom roce;
• systém Sodexo Cafeterie – benefitní systém plný slev a výhod, do kterého našim zaměstnancům přidáváme další odměny;
• služba – uLékaře – bezplatná lékařská poradna pro Vás a Vaši rodinu.
• věrnostní bonus po odpracovaných letech;
• vzdělávací portál, kurzy a školení, včetně příspěvku 4000 Kč na jazykové vzdělávání;
• zvýhodněné nabídky našich partnerů (Makro karta, Multisportka, výhodný tarif O2 a T-mobile);
• firemní akce.

Co Tě u nás čeká a nemine?

Co od Tebe potřebujeme?

• uživatelskou znalost práce na PC, zejména v MS Office nebo na internetu.
• trestní bezúhonnost.

Co Ti můžeme nabídnout?

• jistotu výplatního termínu – naše mzdy máme vždy do 10. dne v měsíci na účtu;
• 13. mzdu;
• výkonnostní bonus – odměna za plnění nastavených cílů;
• pravidelná roční valorizace mzdy;
• volné svátky a dovolenou 25 dní;
• stravenky v hodnotě 120 Kč;
• smlouva na dobu neurčitou po jednom roce;
• služba – uLékaře – bezplatná lékařská poradna pro Vás a Vaši rodinu.
• věrnostní bonus po odpracovaných letech;
• firemní akce.

Doplňující informace:

Nástup: Ideálně co nejdříve/dohodou
Místo pracoviště: K Borovému 99, Říčany – Jažlovice, 251 01
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva