Information Security Trainee

Hledáme studenta, který si na vlastní kůži vyzkouší práci detektiva. Jako informační bezpečák se podíváš na zoubek možným bezpečnostním hrozbám v rámci informační bezpečnosti, jak v našich interních podmínkách, tak externě (na sociálních sítích, cloudech, on-line hrách apod.). Uvidíš, že i když se to nezdá, je to velmi kreativní práce, hravá a zábavná a rozhodně ne pro „suché ajťáky“, co se chtějí schovat za monitorem. Budeš surfovat na internetu a hledat nová témata možných útoků, procházet hackerské noviny, číst různé směrnice. To všechno ve spolupráci se super týmem a skvělou šéfovou, tak neváhej a přihlas se na práci snů.

NA ČEM BUDETE PRACOVAT?

• Příprava prezentací, školení zaměstnanců Nestlé – jak na centrále, tak i na závodech.
• Plnění cílů informační bezpečnosti.
• Prezentace bezpečnosti.

HODÍTE SE K NÁM, POKUD:

• Jste student (podmínkou), IT obory výhodou (není podmínkou) – ideálně mezi-oborově zaměřené.
• Zajímáte se o informační technologie, ale orientujete se i v dalších oblastech
• Máte selský rozum a super nápady.
• Nebojíte se a rád(a) komunikujete – budete vést prezentace, provádět audity a školit své kolegy.
• Jste detailista puntičkář a dbáte ostřížím zrakem na dodržování pravidel.
• A máte smysl pro humor, protože bude potřeba.
• Zkrátka hledáme rejpala optimistu.

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

• Různorodou a smysluplnou práci.
• Dlouhodobou spolupráci 12 měsíců.
• Flexibilitu (docházku 2-3 týdně), příležitostnou možnost práce z domova.
• Spolupracovat s top profesionály napříč obory a zeměmi.
• Krásné pracovní prostředí s vnitřní oázou, potůčkem a vodopádem.
• Dotovanou stravu v naší Eurest jídelně, firemní laptop a firemní telefon.
• Spoustu workshopů a školení.
• Skvělou komunitu traineeků, se kterými budete chodit na pivko.
• A hlavně úžasnou šéfovou 🙂

Nestlé Česko s.r.o.