Nově vypsané přijímací řízení do programu Honors Academia

Honors Academia je dvouletý vzdělávací a tréninkový program pro talentované studenty při FPH VŠE. Je určen pro studenty s ukončeným bakalářským studiem, kteří mají zájem získat zkušenosti z praxe, rozvíjet své manažerské dovednosti a stát se součástí kolektivu inspirativních a ambiciózních lidí.

V rámci programu studenti pracují zejména na projektech pro partnerské společnosti. Mezi partnery Honors Academia patří například Škoda Auto, DB Schenker, KS Europe, Unilever a spousta dalších zajímavých společností. Projekty mají různorodé zaměření, kromě znalostí logistiky využijete své vědomosti a nápady z oblasti marketingu, strategie, personalistiky či financí. Kompletní seznam firemních partnerů, vyučovaných předmětů a dalších aktivit členů Honors Academia naleznete na internetových stránkách http://honors.vse.cz nebo na Facebooku www.facebook.com/honors.academia.

Více informací k přijímacímu řízení naleznete ZDE.

Posted in Nezařazené