Členové klubu a jejich výhody

V zimním semestru roku 2022 jsme obnovili komunitu lidí, která se aktivně zapojuje do dění našeho klubu.

Pokud máš i ty zájem stát se členem KML, neváhej a kontaktuj nás. Můžeš nás kontaktovat na našem Facebooku, Instagramu, nebo můžeš napsat Gabriele Amchové. Násleně budeš přidán do naší komunity lidí.

Pojďme to trochu více specifikovat

Nejvíce členů tvoří studenti a absolventi Logistika – mezinárodní přeprava a zasilatelství, která se vyučuje na Katedře logistiky VŠE v Praze. S klubem také spolupracují lidé, kteří v logistice pracují a mají zájem své zkušenosti předávat dále.

Do klubu se může připojit kdokoli, kdo má zájem o logistiku. To zahrnuje nejen studenty, ale také absolventy vysokých škol, kteří pracují v oblasti logistiky, nebo osoby mimo akademickou sféru s podobným zájmem.

Členství není závazné, ale budeme rádi, když se zapojíte do dění klubu.

Výhody členství

Pro studenty je hlavní výhodou propojení jejich znalostí v praxi

• komunita: přátelské prostředí
  • setkání: srazy členů, možností je setkat se s odborníky z praxe, popřípadě s profesory
  • exkurze: proces ve firmách na vlastní oči
  • pracovní nabídky: aktualizovaný seznam pracovních míst
  • přednášky: přinášejí novinky o trendech moderní logistiky
  • seberealizace: aktivní zapojení do klubu

Pro odborníky z praxe je hlavní výhodou kontakt se studenty

• sdílení zkušeností
  • rady do pracovního života

Pro firmy je hlavní výhodou spolupracovat s potenciálními zaměstnanci

• rozvoj studentů
  • nabídky exkurzí
  • nabízení pracovních míst

Podpora klubu

Firmy nás mohou podporovat prostřednictvím spolupráce, která je s každou společností plně individuální. Rádi zprostředkováváme firmám kontakt se studenty, distribuujeme jak pracovní nabídky, tak nabídky témat závěrečných prací. Firma se tak může aktivně podílet na výuce logistiky, „pochlubit“ se svými zajímavými logistickými řešeními či svými specifiky. Pro klub to pak znamená rozšíření nabídky, kterou studentům poskytuje.

Klub je také možné podpořit finančně. Největší nákladovou položku klubu představuje doprava na exkurze, které se konají obvykle ve skladových komplexech našich partnerských společností. Tyto sklady jsou však obvykle v průmyslových zónách či na okrajích měst a jejich dopravní dostupnost veřejnou dopravou pro nás bývá poněkud komplikovaná, v některých případech je tedy nutné objednání autobusu na náklady klubu. V případě zájmu podpořit činnost klubu finančně nás neváhejte kontaktovat.

Touto cestou bychom chtěli poděkovat České spořitelně, která nás finančně podporuje z Grantu rektora VŠE a České spořitelny a částečně nám tak přispívá na zajištění exkurzí našeho klubu.