Setkání s expertem: Aspekty volby umístění distribučního střediska

Klub mladých logistiků Vás zve na přednášku experta z praxe, a to Ing. Petra Rožka, Ph.D. na téma Aspekty volby umístění distribučního střediska. Setkání proběhne 28. dubna, 2015 od 18:00 na SB211

Rozek (1)

Ing. Petr Rožek, Ph.D. pracuje od absolvování VŠE v roce 1983 bez přestávky v dopravní sféře. Po čtyřletém zahraničním angažmá a po změnách v ČSR pracoval postupně v exekutivních funkcích v podnicích zámořské dopravy a přepravy (MSC Praha, ČSKD Intrans, Schenker, Dachser, nyní Eurogate). V roce 2014 pak úspěšně ukončil doktorské studium na Dopravní fakultě Jana Pernera, Univerzita Pardubice (dizertace na téma Měření kvality v dopravě). Zároveň působí jako externí lektor Svazu spedice a logistiky ČR a ICC Praha.

Posted in Nezařazené